Якщо вам потрібно доставити або отримати вантаж з Європи, то оптимальний варіант - міжнародні автоперевезення.


Автомобільні перевезення у міжнародному сполученні

Компанія УкрВіпСервіс вже протягом тривалого часу займається організацією міжнародних автоперевезень до різних країн світу. Вибір саме такого виду транспортних засобів обумовлений наступними перевагами:

можливість доставки "від дверей до дверей"
швидкі вантажоперевезення точно у вказані терміни
маневреність, гнучкість маршруту
економічно вигідне рішення

За допомогою вантажних машин ми здійснюємо не тільки контейнерні перевезення, але й організовуємо мультимодальну доставку вантажу до країн Азії та Європи.

Міжнародні перевезення вантажів. Основні поняття

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення – один із найпоширеніших напрямків нашої компанії. Наша команда спеціалістів займається грамотною організацією регулярних доставок за допомогою авто в/із країн Східної, Центральної Європи, СНД, Азії.

Крім того, ми займаємось міжнародними автомобільними перевезеннями консолідованих вантажів по всій Європі з подальшим вивантаженням на польських складах. Завдяки нашій роботі ми підтримуємо співпрацю з багатьма іноземними агенціями в різних країнах світу.

авто грузоперевозки фото

Чому ми?

Вибираючи, де замовити автомобільні перевезення, багато клієнтів віддають перевагу саме УкрВіпСервісу. На це є кілька вагомих причин:

галочка фото співробітництво з перевіреними перевізниками;

галочка фото індивідуальний підхід до кожного замовника;

галочка фото надання детальної інформації про те, де знаходиться вантаж на даний момент;

галочка фото дотримання точно вказаних термінів автомобільного перевезення товарів;

галочка фото надання комплексу всіх необхідних послуг: починаючи з підготовки документів та закінчуючи відвантаженням за певною адресою.

Доставка збірних вантажів (LTL)

Міжнародні автовантажоперевезення часто є оперативною доставкою збірних партій вантажу. Під цим прийнято розглядати транспортування товарів від різних замовників в одному контейнері, що буде завантажено на конкретний вантажний автомобіль.

Усі терміни постачання будуть детально обговорюватися з кожним клієнтом з огляду на його побажання та основні вимоги. Ця послуга є актуальною для імпорту товарів із США та країн Європи.

Автоперевезення контейнерів

Контейнерні міжнародні вантажоперевезення авто – популярна та затребувана послуга серед більшості підприємців та бізнесменів. Таким чином, вдається організувати імпорт чи експорт певної групи товарів без необхідності здійснювати розвантаження транспорту та його подальшу заміну. В результаті здійснюється оперативна доставка до дверей складу точно у такому вигляді, в якому продукція була упакована та укладена на першому складі.

Але якщо не обійтися без подальшого перенавантаження контейнерів, наші фахівці готові запропонувати своїм клієнтам список додаткових послуг. У такому разі потрібно буде детально обговорити всі нюанси даної процедури.

Ми надаємо такі послуги

Виконуючи міжнародні вантажні автоперевезення, команда фахівців компанії УкрВіпСервіс надає наступний список необхідних послуг:

професійна допомога у митному оформленні вантажів
прийом продукції на склад для подальшої підготовки до відправлення за певною адресою
накопичення порожніх контейнерів різного об'єму
виконання оперативних вантажно-розвантажувальних робіт
доставка вантажу на контейнерний термінал

Види вантажів для автоперевезень

Послуга міжнародні вантажні автомобільні перевезення є актуальною для всіляких видів товарів. Це можуть бути великовагові, негабаритні товари, насипна чи наливна продукція. Під кожен тип товару ми підбираємо певну тару з огляду на подальші умови транспортування загалом.

Наприклад, контейнерні перевезення застосовуються для доставки продуктів з обмеженим терміном придатності. Як правило, дана продукція досить вимоглива до певних температурних показників, рівня вологості. У такому разі доцільно вдаватися до застосування спеціальних рефрижераторів, у яких вдається підтримувати температуру у широкому діапазоні від -18 до +16 градусів.

Види транспорту для автоперевезень

Наша компанія УкрВіпСервіс пропонує послугу міжнародних автотранспортних перевезень із-за кордону в Україну, використовуючи різні види вантажних транспортних засобів. Наприклад, для негабариту ми використовуємо відповідну спецтехніку, а для доставки інших товарів та продуктів застосовують мало-, середньо-і великотоннажні види транспорту.

У процесі організації вантажоперевезень наші фахівці пропонують клієнтам на вибір автомобільні цистерни, відповідні автовози, фургони, які найчастіше використовуються для перевезення тварин, та багато іншого.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

✓ Що таке автовантажоперевезення?
Автомобільна логістика передбачає відправку вантажу за допомогою автомобільного вантажного транспорту.
 
✓ Скільки коштує автомобільне перевезення?
Для максимально точного розрахунку, ви можете залишити заявку на сайті, або зателефонувати нам (044) 303 93 73.
 
✓ Хто організовує доставку вантажу на автотранспорті?
Організацією такого виду перевезень займається автологіст.
 
✓ Скільки часу займає доставка?
Доставка автотранспортом займає від 2 днів і більше. Все залежить від країни відправника та вибору маршруту.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...