Доставка вантажу з Китаю морем за допомогою транспортної компанії УкрВіпСервіс – це гарантія того, що ваш товар буде доставлений точно у вказані терміни. Такий спосіб транспортування вважається одним із найбільш бюджетних та надійних. Крім того, морем можна відправляти вантаж різних розмірів і ваги, але при цьому варто пам'ятати про терміновість.


Морські вантажоперевезення з Китаю «вимагають» більше часу на процес підготовки та транспортування в цілому, тому цей спосіб підходить не для всіх категорій товарів.

Плюси транспортування вантажів морем

Незважаючи на те, що морські перевезення вантажів з Китаю важко назвати швидкими в порівнянні з автомобільними або авіадоставками, вони мають кілька важливих переваг:

плюс фото Вигідна ціна на доставку вантажу із Китаю морем. Величезне судно за один раз дозволяє перевозити близько 20 контейнерів, тому вартість розподіляється між усіма клієнтами.

плюс фото Можливість використовувати попутне судно.

плюс фото Можливість замовити весь контейнер чи викупити окреме місце під власний товар.

У деяких випадках вантажоперевезення з Китаю морем вважаються єдиним можливим способом доставки великогабаритних товарів.

Алгоритм доставки вантажів морем з Китаю

Доставка вантажів з Китаю в Україну морем здійснюється наступним чином: спочатку клієнт замовляє певну продукцію з Китаю на наш склад. Потім, з порту вантаж відправляється морем точно за вказаною адресою. Як тільки товар буде на складі, замовник одержує відповідне повідомлення про те, що його можна забрати.

Іноді перевезення вантажів з Китаю морем передбачає використання додаткових видів транспорту, що дозволяють доставити товар зі складу (з порту) за адресою, вказаною клієнтом – доставка від дверей до дверей.

грузоперевозки морем фото

ВАРТІСТЬ на морські перевезення з Китаю

Точна вартість вантажоперевезень з Китаю та міжнародних морських перевезень залежить від багатьох факторів і розраховується індивідуально для кожного замовника. Ми враховуємо терміновість даної поставки, характер та розмір вантажу.

Найбільш вигідним рішенням є оформлення оптових морських вантажних перевезень з Китаю в Україну. Порівняно з іншими варіантами доставки – це чудовий спосіб заощадити та відправити величезні партії.

Нюанси перевезень вантажів з Китаю морем

Доставка збірних вантажів з Китаю морем входить до списку найбільш популярних послуг серед величезної кількості підприємців. Закупівля продукції здійснюється торговими базами, салонами, компаніями та магазинами.

Малий бізнес дедалі частіше працює із товарами масового споживання, а великий – здійснює закупівлю промислового обладнання, різноманітних інструментів. Китайські товари вважаються досить якісними та відносно недорогими, що забезпечує підвищення споживчого попиту. Тому наші фахівці пропонують клієнтам найвигідніше рішення – морські вантажоперевезення з Китаю до Києва із застосуванням спеціальних контейнерів.

Наші позитивні сторони

Наша компанія УкрВіпСервіс виконує регулярні вантажоперевезення з Китаю в Україну морем, пропонуючи своїм клієнтам наступний список безперечних переваг:

галочка фото Наявність регіональних представництв у різних регіонах.

галочка фото Наявність власних консолідаційних складів.

галочка фото Гнучке ціноутворення, індивідуальний підхід до кожного замовника.

галочка фото Великий вибір різних контейнерів.

галочка фото Безпека – ми приділяємо особливу увагу якісному кріпленню вантажу у контейнері.

Морські перевезення вантажів із Китаю до Києва здійснюються з урахуванням основної специфіки товару. Наші спеціалісти враховують усі нюанси при організації доставки.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...