Мультимодальні перевезення – комплексна послуга з перевезення вантажів

Розрахувати доставку


Мультимодальні перевезення мають на увазі транспортування певного виду вантажу (від одного клієнта) із застосуванням різноманітних транспортних засобів. Крім того, потрібно скористатися пунктами перевалки в ланцюжку такої доставки - при зміні одного транспорту на інший.
 
Наприклад, послуга морських контейнерних перевезень з наступним вивантаженням товару у певному порту та подальшим навантаженням на вантажний автомобіль для транспортування за вказаною адресою – до одержувача чи складу.


Особливості мультимодальних перевезень

Мультимодальне перевезення є єдиним підходящим способом доставки товарів у кількох ситуаціях:

  1. Коли немає єдиного транспортного сполучення між містами та країнами, до яких здійснюється доставка.
  2. Коли одержувач відмовляється використовувати один вид транспорту через високу ціну доставки або внаслідок занадто великих термінів транспортування.

Коли одержувачі замовляють послуги доставки товару із застосуванням різних видів транспортних засобів у кількох компаній-перевізників, така послуга називається інтермодальним перевезенням вантажу.

Морські мультимодальні перевезення на сьогоднішній день залишаються одними з найпростіших та найвигідніших рішень. Там припадає близько 75% всього вантажообігу між різними країнами. Однак ця послуга має на увазі під собою досить складний облік всього потоку вантажів. Тому довіряти виконання цього завдання рекомендується виключно досвідченій команді компанії УкрВіпСервіс.

Алгоритм прийняття рішень

Усі мультимодальні вантажоперевезення відрізняються наявністю одного важливого мінусу – величезна кількість стикувань перевантажень товару. Тому довіряти виконання всіх робочих процесів рекомендується виключно перевіреною транспортною компанією з великим досвідом у цій сфері діяльності.

Важливо пам'ятати таке:

разрешительные документы фото Клієнт має право вимагати у виконавця інформацію про всіх підрядників, які беруть участь у транспортуванні вантажу.

Важливо ознайомитися з усіма умовами, прописаними в контракті.

У додатку до контракту має бути зазначена вартість усіх робіт, а також терміни їх виконання.

Оформлення пакета документів необхідно провадити до відправки вантажу за певною адресою.

Види мультимодальних перевезень вантажів

Мультимодальні перевезення вантажів класифікуються з урахуванням типу транспортного засобу, що використовується:

  1. Автомобільні - необхідні при складній схемі із забором товару у різних постачальників невеликими партіями.
  2. ЖД - найчастіше комбінуються з морськими, автомобільними видами транспорту, рідше з літаками.
  3. Морські - в чистому вигляді зустрічаються досить рідко через те, що відправник і одержувач не часто пов'язані одна з одною однією водною артерією.
  4. Авіаперевезення – популярна послуга під час транспортування дрібногабаритного вантажу у найкоротший термін.

Чому ми?

Замовляючи змішані перевезення, рекомендується звертатись за допомогою до спеціалістів УкрВіпСервіс. Ми пропонуємо виконання всіх робіт під ключ, будучи генеральним підрядником, який бере повністю під свою відповідальність за проведення всіх необхідних процесів.

Наша компанія здійснює контейнерні мультимодальні перевезення різними країнами, працюючи з різними партіями товарів. Ми забезпечуємо безпечну доставку небезпечних, збірних та інших видів вантажу за найпопулярнішими напрямками. Наші спеціалісти допоможуть розробити індивідуальні логістичні схеми.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги::

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...