Займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, але все ще не знайшли компанію, на яку можна покластися в питанні логістики? УкрВіпСервіс надає послугу вантажоперевезення на високому рівні – забезпечує надійним транспортом, формує оптимальний маршрут, контролює вантаж на кожному етапі транспортування. А ви в цей час можете займатися іншими, не менш важливими бізнес-справами.


Мультимодальні перевезення з УкрВіпСервіс

Бувають маршрути, до яких залучають декілька видів транспорту. Їх називають мультимодальні. Організувати їх – завдання логістичної компанії. У власників вантажу на цей процес піде багато часу та сил. І не факт, що все пройде гладко. Перш за все, не кожна транспортна компанія співпрацює з бізнесом безпосередньо. Плюс доведеться підібрати рейси, стикувати їх між собою. Передбачити варіанти зберігання та перевантаження. Зрозуміло, що для цього знадобляться навички та знання.

Як організувати мультимодальне перевезення? Припустимо, вам потрібно відправити експорт або налагодити перевезення імпорту. Бувають ситуації, коли доставити товар одним лише транспортом – неможливо. В такому випадку ви можете замовити мультимодальну доставку в УкрВіпСервіс. Укласти договір тільки з компанією-організатором, але при цьому отримувати широкий спектр послуг.

УкрВіпСервіс:

 • складає маршрути;
 • надає послуги супроводу на кожному етапі;
 • надає транспорт;
 • допомагає отримати сертифікати, пройти експертизу;
 • бере на себе митне оформлення.

Якщо товар доставляють морем в порт Одеси, то його отримують фахівці УкрВіпСервіс. Відстежують процес перевантаження, оформляють і відправляють до кінцевого пункту іншим транспортом. Також буває, що вантаж доставляють в сусідню державу морем або авіа, а потім перевантажують. В Україну він перевозиться ж/д чи авто. УкрВіпСервіс організовує та контролює процес мультимодального перевезення.

Професіоналізм та якість наданої послуги

Крім професійної допомоги, ми надаємо всі можливі види транспорту. У мультимодальному транспортуванні може брати участь морський, ж/д, авто та авіаційний транспорт.

Морем – доставляють вантажі з США, Китаю, Канади та навіть деяких Європейських країн. Морське доставлення не відрізняється високою швидкістю, а ось вартість буде оптимальною. Ще одна вагома перевага – вантажність судна. Цей тип доставки дозволяє перевозити негабаритні, насипні, наливні та навіть небезпечні вантажі. Морем часто перевозять великі партії ремонтних і будівельних матеріалів, текстилю, обладнання, верстати, водний і автотранспорт.

Авіа – транспортує термінові вантажі в різні країни. Вважається найшвидшим способом для відправки товарів на далекі відстані. Авіаційне перевезення має кілька особливостей – невисока вантажність і досить пристойна вартість. Однак, коли виникає необхідність доставити терміново, ціна грає не першорядну роль. Швидкопсувні продукти, фармакологічні препарати, медичне обладнання, особливі, тендітні товари – доставляються саме авіарейсами.

Авто, фури – активні учасники мультимодальних перевезень. По Україні та з Європи товар найчастіше перевозиться авто. Вантажність фур становить 22 тони. Для деяких вантажів цього достатньо. Великовагові відправляються ж/д.

Ж/д – сухопутний вид транспортування ідеально підходить для великовагових, насипних, рідких і небезпечних вантажів. Ж/д склади розташовують відповідними умовами як для перевезення промислового обладнання, авто та водного транспорту, так і для менш великих товарів.

При мультимодальному перевезенні може бути задіяно 2-3 види транспорту. Які саме – залежить від дальності відстані та типів вантажу.

мультимодальные перевозк фото

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс

Якщо ваша компанія займається ЗЕД або тільки починає свою діяльність, то, ймовірно, у вас виникають питання, які хочеться задати професіоналам. І мова не тільки про логістику.

Найчастіше клієнти цікавляться:

 • в яких випадках потрібно отримати сертифікат відповідності на товар;
 • які документи потрібні для імпорту або експорту;
 • чи можна замовити послуги під ключ і повністю делегувати процес.

І подібних питань безліч. Наймати штатних логістів та митних брокерів – зовсім недоцільно. Саме тому власники бізнесу звертаються до нас. А ми надаємо допомогу на всіх рівнях:

 • допомагаємо в зборі документів;
 • проводимо експертизу, отримуємо сертифікати, якщо в цьому є потреба;
 • беремо на себе митне оформлення;
 • надаємо транспорт надійних контрагентів – морський, авіа, авто та ж/д;
 • плануємо мультимодальний маршрут так, щоб вантаж менше часу перебував у дорозі;
 • відповідаємо за збереження вашого товару в період транспортування;
 • здійснюємо доставку точно в строк.

УкрВіпСервіс надає послуги доставки та оформлення комерційних вантажів по всій Україні. Швидко, надійно, своєчасно.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги::

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...