З Рави-Руської до Варшави – за три години: на Львівщині відновлять європейську колію

10 лютого, в.о. начальника Львівської митниці Данііл Меньшиков взяв участь у презентації проєкту відновлення євроколії Держкордон (Гребенне) - Рава-Руська.

Задля детального вивчення залізничної інфраструктури на цьому відрізку Данііл Меньшиков, а також голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, представники регіональної філії «Львівська залізниця»,

Держприкордонслужби та депутати Львівської обласної ради проїхали зі Львова до Рави-Руської Львові на спеціальному потязі.

«Це прекрасна ініціатива. Проєкт відновлення євроколії з Рави-Руської пришвидшить сполучення між двома країнами та дасть можливість розвантажити автомобільні пункти пропуску, покращить рівень сервісу для подорожніх та сприятиме ефективнішій роботі митників. До речі, у проекті капітально ремонтуватимуть не тільки колію, а й залізничний вокзал у Раві-Руській, де наші працівники будуть проводити митний контроль пасажирів», - зазначив Данііл Меньшиков.

За словами голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицкього, проєкт прямого залізничного сполучення між Рава-Руською та Варшавою, а далі – зі Львовом та Варшавою стане частиною національної програми «Велике будівництво».

«Протяжність колії від Держкордону до Рави-Руської 8км. Починаємо з розробки проектно-кошторисної документації. Саме будівництво може розпочатися вже наступного року.», - зазначив очільник області.

У свою чергу, президент правління "Єврорегіон Розточчя", голова міста Томашув Любєльські (Республіка Польща) Войцех Жуковскі зазначив, що сьогоднішня зустріч має важливе міжнародне значення.

«Будемо спільно над тим працювати. Сполучення Рава-Руська-Варшава має стати гарним проєктом. Впродовж трьох годин з Рави-Руської можна дістатися до Варшави, а з Варшави - до цілого світу», - заявив Войцех Жуковські.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...