Як оформити сертифікат відповідності? Багато підприємців вдаються у питання, але не знають, з чого почати, з якого боку підійти до справи? УкрВіпСервіс допоможе у вирішенні цього та багатьох інших питань.


Оформлення сертифіката відповідності

Підприємці-початківці часом питають, що взагалі дає цей сертифікат? Тим більше, на його отримання потрібно чимало часу. Цей документ розкриває відомості про продукт або послугу. Отримати його можливо тільки в державних органах. Спочатку продукт проходить дослідження в лабораторіях, а потім експерти виставляють йому оцінку.

Якщо сам продукт відповідає стандартам і нормам, безпечний для людей, навколишнього середовища, і дослідження це підтверджують, то на нього видається сертифікат відповідності. Він і є підтвердженням того, що продукція не несе небезпеки. Є різні категорії товарів і сертифікація різних груп відрізняється.

Звід офіційних документів вказує продукцію, що вимагає обов'язкової сертифікації. Перелік товарів визначено єдиною державною системою. Але далеко не вся продукція потребує сертифікації.

сертификат соответствия фото

І все ж головна проблема підприємців не в тому, що інформація якимось чином прихована. Всі відомості доступні, але на те, щоб пройти процедуру оформлення знадобиться час. Зрозуміло, якщо є досвід в цій справі, то процес пройде швидше. Однак такими ресурсами володіють далеко не всі власники бізнесу.

Саме тому компанія УкрВіпСервіс відповідає на ці запитання та надає послуги оформлення.

Кожен суб'єкт ЗЕД може отримати консультацію митного-брокера й допомогу в оформленні необхідних сертифікатів, довідок. Причому це стосується компаній, що займаються імпортом і експортом. Фахівці позбавлять вас від монотонного процесу, пов'язаного з отриманням паперів у відповідних інстанціях. Це звільнить левову частку часу, яку набагато ефективніше спрямувати на інші бізнес-процеси.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Оформлення сертифіката відповідності – процес серйозний і відповідальний, тому не варто замовляти такі послуги у посередників. Швидкий результат, дешевше, ніж у конкурентів – це лише обіцянки, але по факту можна довіряти тільки перевіреним компаніям. Офіційним митно-брокерським організаціям зі штатом фахівців, які регулярно займаються міжнародними угодами, веденням ЗЕД.

Річ у тому, що фахівці в таких компаніях стежать за мінливим законодавством, а в ході роботи швидко адаптуються до бюрократичної системи державного апарату. Відповідно, потрапляючи в держ інстанції, вони швидше виконують поставлене завдання, не плутаються в правилах, нововведення, документах і чергах.

Компанія УкрВіпСервіс надає допомогу в отриманні сертифікатів відповідності.

Чим саме вам будуть корисні фахівці?

  • Зорієнтують, які документи потрібні. Весь пакет разом із заявкою ми самостійно подаємо в державні органи.
  • Далі, для отримання сертифікації, в лабораторії відповідної інстанції проводить випробування продукції. Цей процес теж не пускаємо на самоплив. Ми контролюємо хід справи, щоб розгляд результатів і самі випробування не затягнулися на тривалий час.
  • Інформуємо вас про результати й видаємо документ, зареєстрований в реєстрі.

Вартість послуги прийнятна, особливо, в порівнянні з цінністю. Якщо ви вирішили замовити її в УкрВіпСервіс, то можете оцінити високий рівень і кількість зекономленого часу. А головне, вчасно отримаєте сертифікат відповідності. Ми завжди відкриті для консультації з усіх питань, які виникають в процесі угод у власників компаній.

Чому варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Абсолютно не важливо, в якому місті ви розвиваєте бізнес – Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Львові, Вінниці або Одесі. Замовити послуги оформлення кваліфікованих митних брокерів можуть підприємці по всій Україні.

Крім отримання сертифіката відповідності ми допомагаємо зареєструвати суб'єкт ЗЕД в митних органах, беремо на себе розмитнення товару, супроводжуємо та перевозимо комерційні вантажі в будь-який куточок світу. Займаємося імпортом та експортом.

Багато років використовуємо транспорт перевірених контрагентів – морський, ж/д, авіа та авто. Досвідчені логісти складають логістичні маршрути будь-якої складності. Це дозволяє працювати з різними товарними групами в плані перевезень, і при оформленні сертифікатів.

Що ви отримуєте, замовляючи послуги в УкрВіпСервіс:

  • надійні та довговічні ділові відносини, партнера, на якого можна покластися у важких ситуаціях;
  • колосальну економію часу та коштів, вам не доведеться самостійно збирати документи в державних органах, що істотно полегшує життя;
  • професійні консультації, що стосуються ЗЕД на будь-якому рівні;
  • всі документи, довідки, вантажі з інших країн – клієнти УкрВіпСервіс завжди отримують вчасно й за прийнятною вартістю.

Ми знаходимося в Києві, але займаємось ввезенням комерційних вантажів по всій країні.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК