Контейнерні морські перевезення - доступний і зручний спосіб доставки товарів. Користується попитом серед компаній, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Судноплавні лінії дозволяють відправляти експорт і отримати імпорт з будь-якого куточка землі. А найприємніше, що вартість перевезення залишається оптимальною. Важливий етап контейнерного перевезення - оформлення вантажу в Одеських портах. Процедура перевезення пройде гладко, а вантаж буде доставлений в зазначений термін, якщо всі документи оформлені правильно. Найлогічніше та доступне рішення - довірити цю справу професіоналам.


Професіоналізм і якість послуг, що надаються УкрВіпСервіс

Завдяки мінливому законодавству, процес виходить досить трудомісткий. І під силу він тільки досвідченим фахівцям. Щоб уникнути простою товару на митницях, необхідно ретельно вибирати компанію, яка займається оформленням в порту. Компанія повинна спеціалізуватися на зовнішньоекономічній діяльності, логістиці, експедируванні міжнародних перевезень. Така компанія може:

  • проконсультувати з питань митного огляду вантажів порту;
  • класифікувати товар для подальшого оформлення;
  • визначити, який пакет документів, накладних, сертифікатів необхідний відповідно до закону України;
  • допомогти в оформленні та надати послуги експедирування.

Якщо ви звернетеся за допомогою в УкрВіпСервіс, то крім консультації, отримаєте послуги оформлення вантажів в порту на найвищому рівні.

Чому вам варто звернутися в компанію УкрВіпСервіс?

Якщо в супровідних документах є помилки і неточності, то це призведе до простою вантажу в порту, затримок в митному оформленні. Зрозуміло, це істотно підвищить вартість перевезення. Важливо переконатися, що вся інформація вказана правильно.

Якщо ви вирішили замовити експедирування в УкрВіпСервіс, то можете бути впевнені, що не зіштовхнетеся з подібними помилками. Наші фахівці детально контролюють процес, дотримуються норм і правил оформлення.

Ще до прибуття судна в порт, ми готуємо папери для розмитнення. Перевіряємо супровідні документи на вантаж.

Уже до прибуття вантажу в порт у нас узгоджені організаційні моменти. Ми знаємо, в якій послідовності краще взаємодіяти з різними організаціями.

Якщо є необхідність в доставці вантажу до вашого складу, то ми організовуємо мультимодальне перевезення за участю додаткового транспорту (авто або залізничного).

Довгострокове співробітництво з судновласниками і портом, дозволяє нашому транспорту безперешкодно заїжджати для завантаження і подальшого транспортування вашого товару.

Всі організаційні моменти з доставки вантажного контейнера ми теж беремо на себе: отримуємо дозвіл на його вивезення і контролюємо повернення.

Якщо ви хочете замовити послуги в УкрВіпСервіс в Києві, то можете бути впевнені, що ми надамо їх на гідному рівні і за найоптимальнішою вартістю.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...