Як організувати доставку вантажу так, щоб уникнути простоїв на митниці і фінансових втрат? Про труднощі, які можуть виникнути під час перевезення товару через кордон знають багато. Однак відповісти на питання, як їм запобігти - можуть не всі. Компанія УкрВіпСервіс допоможе не тільки відповісти на питання, а й отримати вантаж в точний термін, без простоїв і зайвих витрат.


Митний брокер – професійний помічник у процесі оформлення товарів та документів, який допоможе уникнути можливих проблем. Як правило, найбільша кількість складнощів стосується процедури підготовки та подальшого оформлення пакету документів для розмитнення продукції.

Це пов'язано з тим, що в кожній країні існують певні правила, норми та стандарти, які залежать від категорії товару та інших умов. Щоб не отримати штрафу чи не зіткнутися з конфіскацією вантажу, рекомендується заручитися підтримкою фахівця.

Що має на увазі правильне розмитнення вантажів?

Наша компанія УкрВіпСервіс надає всі необхідні митні послуги, які дозволяють уникнути небажаних проблем під час проходження митного контролю. У нашій команді працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, за допомогою яких вдасться виконати процедуру розмитнення максимально швидко та недорого.

Ми маємо відповідну ліцензію на надання послуг митного брокера, а також маємо необхідний досвід роботи та співпраці з різними фірмами, підприємствами та організаціями.

Що включають в себе митні послуги?

Ми надаємо своїм клієнтам повноцінний комплекс митно-брокерських послуг, серед яких варто зазначити такі:

галочка фото Проведення детальної консультації з різних питань, пов'язаних із оформленням вантажів.

галочка фото Виконання розмитнення товарів, незалежно від конкретного режиму – імпорт чи експорт, транзит.

галочка фото Допомога у проведенні розрахунків попередньої вартості послуги.

галочка фото Підготовка, оформлення та заповнення необхідного пакету документів.

галочка фото Проведення організаційних процедур, спрямованих на отримання сертифікатів та інших дозволів на ввезення/вивезення товару.

Вартість митно-брокерських послуг

Усі ціни митний брокер вказує клієнту у процесі проведення розрахунку. Ознайомитись з попередньою вартістю послуг можна на сайті нашої компанії УкрВіпСервіс.

Однак на остаточну суму впливає одразу кілька важливих факторів, серед яких варто виділити певний режим розмитнення вантажу, тип продукції, що транспортується в/з України (сировина, готові до використання продукти) та багато іншого.

таможенное оформление фото

Особливості проведення митного оформлення

Для того, щоб скористатися брокерськими послугами, клієнт обов'язково повинен нам надати всю вичерпну інформацію про свій товар:

походження
розмір та загальна вага всіх партій
найменування, короткий опис товарів
надати супутні документи про вантаж
на окремі категорії товарів знадобляться спеціальні дозвільні документи

Після детального вивчення всієї наданої інформації наші фахівці приступають до негайної роботи. Ми проводимо детальну консультацію клієнта з огляду на його побажання та вимоги.

Коли необхідно заключити договір з брокером?

Послуги митного брокера (Київ) досить часто потрібні під час оформлення автомобілів при успішному проходженні митного контролю. Недосвідчені автовласники, відмовляючись від допомоги фахівця, стикаються із великими митними ставками. У такому разі декларант легко заплутається у великій кількості ПДВ, акцизів і мит, а тому доведеться переплатити велику грошову суму.

Щоб уникнути таких незапланованих витрат, рекомендується звернутися за допомогою до нашої компанії УкрВіпСервіс.

Переваги послуг митного брокера

Наша брокерська компанія (Київ) УкрВіпСервіс надає своїм клієнтам наступний перелік переваг при використанні послуг спеціалістів:

галочка фото зведення до мінімуму всіх ризиків, пов'язаних із підвищенням закупівельної вартості продукції з боку працівників митної служби;

галочка фото особливу увагу до всіх деталей, що унеможливлює всілякі проблеми при проходженні митного контролю;

галочка фото надання демократичних цін на митно-брокерські послуги у Києві;

галочка фото кваліфікована допомога спеціалістів у процесі оформлення вантажів різної категорії.

Ми маємо величезний досвід роботи, а тому впевнені у власних знаннях та можливостях.

Переваги співпраці з нами

Звертаючись за допомогою до нашої компанії, а саме – до митного брокера, кожен клієнт отримує наступні незаперечні переваги:

преимущества фото Високий рівень надійності. Ми регулярно стежимо за змінами в українському законодавстві, що дозволяє нам залишатися в курсі останніх подій.

преимущества фото Індивідуальний підхід. Ми завжди враховуємо особливості та специфіку бізнесу клієнта, щоб знайти оптимальний спосіб вирішення питань.

преимущества фото Комфортні умови співробітництва.

Ви позначаєте нам задачу – ми пропонуємо найбільш вигідні та зручні варіанти її вирішення.

«УкрВіпСервіс» - це повний юридичний супровід, якісне обслуговування і врахування інтересів клієнта в кожній операції!

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК