Ви прагнете до комфортних умов при укладенні зовнішньоторговельної угоди? Або ваша компанія не може витрачати час на процедуру митного оформлення, яка забирає багато часу і коштів? Саме тому компанія УкрВіпСервіс покладає на себе частку вашої відповідальності і реалізовує угоди швидко, своєчасно і надійно. Оператор зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) спрощує процеси, пов’язані з імпортом/експортом, клієнтам і вирішує ряд специфічних завдань одночасно. Дізнайтеся, як це працює!


Послуги ЗЕД оператора: в чому переваги?

Уповноважений оператор ЗЕД, виступає декларантом угоди і, відповідно до закону, несе відповідальність за платіжні та інші дії. Зрозуміло, на цьому переваги не закінчуються.

Комплексний супровід оператора ЗЕД дозволяє замовнику:

• укладати вигідні угоди, не заглиблюючись в оформлення і документацію пов'язану з експортом та імпортом товару;
• не витрачати свій час на здійснення торгових операцій і вивчення суперечливих законів України;
• заощадити кошти, уникнувши адміністративного тиску;
• делегувати тяжкі завдання зі сплати податків і здачі податкових звітів;
• купувати продукцію практично будь-якого виробника;
• передбачити і застрахувати ризики, пов'язані з проведенням операції;
• користуватися найнадійнішою і вигідною формою розрахунків;
• не хвилюватися про різниці менталітетів під час переговорів, тому що ці питання оператор ЗЕД бере на себе.

ЗЕД оператор: штатний відділ або компанія аутсорсер?

Головна перевага компанії, яка спеціалізується на митних операціях, це досвід і можливість співпраці з потрібними організаціями. Штатний відділ навряд чи зрівняється настільки багатим досвідом взаємодії. Компанія УкрВіпСервіс не перший рік надає митно-логістичні послуги. Ми багато разів підтвердили свою репутацію і цінимо її.

Вам не потрібно виділяти кошти, щоб організувати власний ЗЕД-відділ зі штатними співробітниками. Ви продовжуєте займатися тим, що у вас виходить найкраще - приділяти увагу розвитку свого бізнесу. А митні операції доцільніше і вигідніше передати на аутсорсинг компанії, яка високо зарекомендувала себе в цій ніші.

оператор вэд фото

Чому компанії УкрВіпСервіс можна довіряти?

Переваги комплексного супроводу очевидні. Однак, очевидно і те, що для замовника буде важливим питання довіри. Замовник довіряє компанії – митному оператору, надає дозвіл виступати замість себе імпортером і експортером, здійснювати операції, сплачувати необхідні мита і податки, виконувати всі необхідні зобов'язання.

Найважливішим буде відзначити, що уповноважений економічний оператор - це статус, який дається далеко не кожній компанії. Щоб отримати його, необхідно вести зовнішньоекономічну діяльність не менше трьох років, на момент звернення. В іншому випадку митний орган зажадає згоду на позапланові перевірки.

Компанія не може отримати сертифікат, якщо має заборгованості і невиконані зобов'язання перед митними органами і податковими службами. Ці та багато інших вимоги відповідають законам України. Всі вимоги підтверджуються сертифікатами: «Сертифікатом надійності і безпеки» та «Сертифікатом на спрощення митних процедур». Фіз.особа підприємець не може стати уповноваженим економічним оператором.

Компанія УкрВіпСервіс відповідає всім необхідним стандартам. Наші клієнти знають, що ми зацікавлені тільки в якісному і комплексному підході, тому і зарекомендували себе як надійний і досвідчений партнер.

Ми знаходимося в Києві, але наші послуги користуються великим попитом в Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України, тому ми розвиваємо філіальну мережу по всій країні.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК