Вам все ще здається, що доставка товару з-за кордону та оформлення імпорту – це непосильний процес? І з власних причин ваша компанія не готова стати суб'єктом ЗЕД і взяти на себе відповідальність за проведення міжнародних угод?

Тепер це не привід відмовлятися від зовнішньоекономічної діяльності. Ви можете делегувати процес ведення ЗЕД перевіреним фахівцям. УкрВіпСервіс надає послуги технічного імпорту під ключ. Це означає, що ви передаєте завдання, пов'язані з ЗЕД, на аутсорсинг. Фактично уповноважені фахівці здійснюють необхідні дії, пов'язані з переговорами, доставкою товару, регулюванням взаємовідносин з партнерами та інші. Однак при цьому вам не потрібно бути суб'єктом ЗЕД. Весь процес візьме на себе компанія УкрВіпСервіс без ризиків для клієнта.

Технічний імпорт від УкрВіпСервіс

Головна перевага нашої компанії – повна відповідальність за транспортування, супровід вантажу, зв'язок з постачальниками, контролюючими органами та митницею.

Як суб'єкт ЗЕД маємо договори з компаніями-підрядниками, надаємо транспорт тільки перевірених контрагентів. А досвід і знання наших фахівців дозволяють вирішувати навіть найскладніші завдання без участі замовника:

 • вести переговори міжнародного рівня;
 • підбирати вигідних за всіма критеріями постачальників;
 • оперативно, безпечно та без простою на митниці доставляти вантажі будь-якої категорії;
 • отримувати супровідні, дозвільні документи на вантаж;
 • повністю контролювати процес митного оформлення.

Послуга технічного імпорту під ключ від УкрВіпСервіс передбачає укладання договорів з постачальниками, придбання товару, його доставку та розмитнення. Далі, ви отримуєте вантаж за договором купівлі-продажу або на умовах комісії.

Технічний імпортер – чому це вигідно?

Якщо ви коли-небудь займалися ЗЕД, то напевно знаєте, скільки завдань доводиться вирішувати одночасно. Необхідно:

 • скласти логістичний маршрут;
 • підібрати відповідний транспорт;
 • підготувати контракти для міжнародної угоди,
 • провести ЗЕД операцію;
 • проконтролювати фінансові процеси, валютну конвертацію.

Кожен підприємець розуміє, що такий комплекс заходів здійснюється не одним фахівцем, а цілим штатом. Однак, якщо ви співпрацюєте з УкрВіпСервіс, замовляєте послугу технічного імпорту під ключ, то вам не доведеться наймати цілий підрозділ. У нашій компанії є логісти, юристи, фінансисти. Кожен фахівець вирішує профільне завдання, а вам залишається тільки отримати імпортний вантаж, оформлений відповідно до Закону України та міжнародним нормам.

Підприємцям, які ніколи не займалися зовнішньоекономічною діяльністю, послуга технічного імпорту під ключ дозволяє не витрачати багато часу на реєстрацію суб'єкта ЗЕД, оформлення дозвільної документації.

Вэд Консалтинг фото

Технічний імпорт з УкрВіпСервіс: що ви отримуєте?

Технічний імпорт під ключ – послуга, яка звільняє вас від тривоги за транспортування комерційного вантажу, простої, перевантаження. Ви повністю процес – фізично та документально.

Як це працює? Приступаємо до роботи, як тільки укладаємо угоду. Обговорюємо терміни, розраховуємо вартість, збираємо пакет необхідних документів. Далі, ви отримуєте вантаж без простою на митниці, витрат часу. Технічний імпортер дозволяє обмежити вашу участь в процесі. Вам не доведеться взаємодіяти з митницею, контролювати отримання дозвільних документів, сертифікатів, момент доставки та транспортування вантажу. Без зусиль і контролю з вашого боку вантаж доставлять безперешкодно, легально оформлять на митниці.

Вартість послуг технічного імпорту під ключ

Складно назвати точну вартість послуги, не володіючи вихідною інформацією від замовника. Однак в одному ви можете бути впевненими точно – з митним імпортером УкрВіпСервіс ви оптимізуєте фінансові витрати та навіть заощадите чималу суму. Хоча б тому, що фахівці знають, як провести процес так, щоб не довелося переплачувати.

Отже, технічний імпорт під ключ від УкрВіпСервіс:

 • заощаджує – ваш час, оптимізує фінансові витрати;
 • дозволяє доставляти товар з-за кордону без реєстрації суб'єкта ЗЕД;
 • знімає з замовника відповідальність за транспортування вантажу;
 • дозволяє проводити операцію, не заглиблюючись у тонкощі логістики, процес оформлення, міжнародне законодавство.

Всі ризики при транспортуванні та оформленні комерційного вантажу зведені до нуля, оскільки ми залучаємо юристів, логістів, митних брокерів. Кожен фахівець на 100% контролює процес, відповідає за свою частину роботи та закінчує її точно в строк.

УкрВіпСервіс – надійний технічний імпортер. Залиште заявку на сайті, отримайте відповіді на всі свої питання та послуги супроводу ЗЕД під ключ!

«УкрВіпСервіс» - це повний юридичний супровід, якісне обслуговування і врахування інтересів клієнта в кожної операції!

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК