УкрВіпСервіс - надійний партнер у сфері логістики та митних послуг. Заснована в 2011 році, компанія впевнено розвивається, займаючи топові позиції у зовнішньоекономічній діяльності.

Основна перевага роботи з нами – надання комплексу послуг від прорахунку і перевезення товару, до його сертифікації та розмитнення.

Багато наших клієнтів цінують нас за якість та швидкість надання послуг. Завдяки професіоналам УкрВіпСервіс, які мають більш ніж 10-річний досвід роботи в логістиці та брокерстві, всі завдання виконуються обдумано та оперативно.

Ми піклуємося, щоб наші партнери не витрачали багато часу на роботу, яку наші фахівці роблять в рази ефективніше. Передаючи логістику на аутсорс, ваша компанія економить гроші і час на розвиток бізнесу.

Налагоджена система роботи з проектами дозволяє домогтися найбільш високих результатів. Агенти в більш ніж 20 країнах світу дають можливість без затримок проводити процес транспортування і оформлення.

Співпраця нашої компанії зі світовими лідерами вантажоперевезень і держструктурами запобігають проблеми, пов'язані з доставкою товару і його документацією. Тому багато наших партнерів ведуть з нами довгострокові відносини.

Довірте логістику експертам!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Зв'язок

Київ, проспект Перемоги, 65

096 458 43 51

099 004 33 44

044 303 93 73

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...