Бажаєте перевезти вантаж швидко і безпечно? Міжнародні авіаперевезення від УкрВіпСервіс – оптимальний варіант. Доставимо імпорт та експорт на далекі відстані за максимально короткі терміни. Збережемо ваш час – візьмемо на себе контроль і оформлення вашого товару.


Авіаперевезення вантажів

Головна перевага авіа доставлення – швидкість. Якщо вам потрібно оперативно доставити товар, то літак краще впорається з цим завданням. Доставка термінових вантажів з США, Китаю, Канади, Європи та самих віддалених країн світу здійснюється авіарейсами. Все тому, що це зручно.

Що доставляється авіа?

В першу чергу, це товари, які не підлягають тривалому зберіганню та потребують спеціальних умов транспортування. Наприклад, для деяких ресторанів і спеціалізованих магазинів відправка авіа – єдиний спосіб дістати екзотичні продукти харчування.

Що стосується групи медичних і фармакологічних препаратів, то вони вимагають певних умов. Їх транспортування здійснюється в спеціальній тарі з дотриманням оптимальної температури та вологості.

Рідкісні, тендітні, особливі вантажі також безпечніше замовити послугу авіа перевезення.

Якщо підсумувати, то літаком доставляють:

 • швидкопсувні продукти харчування – фрукти, овочі, м'ясні та кисломолочні;
 • саджанці, рослини;
 • фармакологічні препарати, матеріали для лабораторних досліджень, медтехніку.

Є ряд випадків, коли авіарейс не доставляє вантаж до кінцевого пункту. Тоді логісти складають мультимодальний маршрут з використання декількох видів транспорту. Після доставки в аеропорт товар перевантажують, та відправляють на склад авто або ж/д.

авиаперевозки грузов фото

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Організація доставки вимагає чимало знань і часу. Знадобиться:

 • надійний транспорт;
 • чіткий логістичний маршрут;
 • пакет супровідних документів.

Вантаж потрібно буде оформити на митниці та доставити до складу або офісу. Процес за своєю суттю виходить трудомісткий. Навіть досвідченим учасникам ЗЕД не завжди вистачає знань на етапі транспортування та митного очищення вантажу. Причина – мінливе законодавство, багатогранність завдань.

Також є ряд вимог до тари (упаковки) та маркування вантажу. Не всі товари допускаються на борт літака. Є обмеження по вазі та габаритам. Подібних нюансів багато, тому краще не витрачати час, а звернутися за консультацією фахівців або замовити доставку авіа.

У компанії УкрВіпСервіс цим займаються профільні фахівці. Кожен з них контролює свою частину роботи, що дозволяє враховувати нюанси та проводити операцію якісно.

авиагрузоперевозки фото

Вигідне здійснення послуг від УкрВіпСервіс

Є безліч переваг в професійних послугах команди УкрВіпСервіс.

Логістика. Грамотно розрахований маршрут скорочує витрати часу та коштів. Коли його складають фахівці, то турбуватися про стикування рейсів не доводиться. Вантаж проводить менше часу в дорозі та доставляється в потрібний термін.

Оформлення. Воно починається задовго до відправки або отримання вантажу. Фахівці точно знають, який пакет документів потрібен. Необхідні довідки збираються заздалегідь. Ретельно перевіряється справжність даних, зазначених у накладних, інвойсах чи інших документах. Також митно-брокерські компанії за законом мають пільгові умови проходження митниці.

Транспорт. Більшість транспортних організацій не працюють безпосередньо з власниками бізнесу, а укладають договори з логістичними компаніями. Саме тому замовити послугу доставки простіше і надійніше в логістичній, митно-брокерської компанії.

Експедиція. Якщо не контролювати відвантаження товару, не здогадуватися, на якому етапі транспортування він знаходитися, то можна заощадити чимало часу і нервів. Професіонали впораються з цим завданням в рази ефективніше.

Комплекс послуг. Коли усі послуги можна отримати в одному місці, то це скорочує фінансові та часові витрати. В УкрВіпСервіс ви отримаєте консультацію, допомогу юристів, логістів, митних брокерів. 

Компанія:

 • займається авіа доставкою комерційних вантажів;
 • використовує транспорт перевірених контрагентів;
 • становить логістичні маршрути;
 • експедируює вантаж;
 • надає допомогу в отриманні довідок, висновків СЕС;
 • бере на себе митне оформлення товару.

А головне, цінність послуг УкрВіпСервіс в рази перевищує вартість.

Доставимо імпорт, експорт. Отримаємо вантаж в Україні, а також відправимо його в будь-яку точку світи. Знаходимося в Києві, але нашими послугами користуються компанії в Харкові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та інших містах України. Допоможемо і вам в питаннях ведення ЗЕД. 

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

Часто задаваемые вопросы
✓ Що таке авіавантажоперевезення?
Авіалогістика передбачає відправку вантажу за допомогою повітряного транспорту.
 
✓ Скільки коштує вантажоперевезення по небу?
Для максимально точного розрахунку, ви можете залишити заявку на сайті, або зателефонувати нам (044) 303 93 73.
 
✓ Хто організовує авіадоставку вантажу?
Організацією такого виду перевезень займається авіалогіст.
 
✓ Скільки часу займає авіадоставка?
оставка по повітрю займає від 1 дня. Терміни залежать від країни відправника та вибору маршруту.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...