Який вантаж вам потрібно перевезти – негабаритний чи великоваговий? А, може бути, виникла необхідність доставити товар терміново? Не знаєте, які документи потрібні для безперешкодного оформлення?

УкрВіпСервіс – допоможе у вирішенні будь-яких питань. Наша компанія надає послуги міжнародних вантажоперевезень по всьому світу.

Надаємо надійний транспорт, складаємо і контролюємо логістичні маршрути, супроводжуємо, оформлюємо імпорт та експорт на митниці, а також:

 • зберігаємо ваш час;
 • позбавляємо від стресу;
 • бережемо від непередбачених витрат;
 • безперешкодно перевозимо ваш товар через кордон.

Вантажоперевезення

Міжнародне перевезення – процес, що вимагає великої відповідальності, контролю, а також професійних знань. В організації міжнародної доставки під керівництвом УкрВіпСервіс беруть участь юристи, логісти, митні брокери. Транспорт надають перевірені контрагенти.

Чому з УкрВіпСервіс простіше?

Самостійна організація процесу ускладнюється мінливим законодавством. Оформлення на митниці без допомоги фахівця – можливо, але для цього знадобиться досвід та чимало знань. Якщо немає ні того, ні іншого, то, швидше за все, на самостійному оформленні не вдасться заощадити, а, навпаки – в разі затримок і простоїв товару на митниці можна зіткнутися з великими штрафними санкціями.

Що в такому випадку робити?

Не марнувати час, терпіння, а відразу звернутися до професіоналів. Для цього зовсім не обов'язково наймати штат співробітників. 

УкрВіпСервіс – надає послуги перевезення комерційних товарів під ключ.

Професіоналізм послуг від УкрВіпСервіс

Великий досвід у вантажоперевезеннях дозволяє нам виконувати процедуру доставки та оформлення надійно та оперативно. Митно-брокерські компанії за законом мають пільгові умови проходження митниці. А це означає, що ваш вантаж набагато швидше пройде митницю під контролем наших фахівців. Ми надаємо:

 • консультацію від логістів і брокерів;
 • оптимізовані міжнародні маршрути;
 • відповідний, надійний транспорт – автомобілі, морський, авіаційний;
 • супровід вашого вантажу;
 • митне оформлення.

Також не кожна транспортна компанія працює безпосередньо з власниками вантажів. Набагато зручніше замовити послугу перевезення в логістичній компанії, яка має міжнародні договори з транспортними контрагентами. Це робить перевезення доступним на будь-яку відстань.

Можливості доставки від УкрВіпСервіс.

УкрВіпСервіс надає будь-який транспорт і складає оптимальний логістичний маршрут.

Морське перевезення. Порти Одеси дозволяють приймати вантажі в нашій країні або відправляти безпосередньо морським транспортом в контейнерах. Доставка морем незамінна для негабаритних, великовагових, великих партій вантажів. На судні підтримуються відповідні умови – надійні контейнери, тара, платформи.

Авіа – швидкий та ефективний спосіб перевезення. Вважається досить дорогим, але ціна окупається високою швидкістю. Коли потрібно доставити швидкопсувний, терміновий вантаж, немає нічого надійнішого, ніж авіа. До груп термінових товарів можуть входити обладнання, медичні прилади, фармацевтика. Також авіа часто використовують при перевезенні харчів, напоїв, тендітних, особливих вантажів.

Залізничне – прийнятне за вартістю швидкісне перевезення. З давніх-давен залізниця перевозить великі партії насипних, рідких, горючих вантажів. Верстати, обладнання, техніка, промислові товари, автомобілі – для кожного типу вантажу в ж/д складах є відповідні контейнери, платформи, цистерни.

Автоперевезення – відмінний варіант для перевезення із сусідніх закордонних країн, а також місць, в які неможливо дістатися іншим транспортом. Автомагістралі проходять практично скрізь. Автомобілі часто беруть участь і в змішаних маршрутах. Наприклад, після перевантаження в порту або аеропорту товар часто відправляють до кінцевого пункту фурами.

Якщо ви вирішили замовити перевезення в нашій компанії, то ми підберемо для вас оптимальний транспортний засіб, складемо логістичний маршрут.

грузоперевозки фото

Чому УкрВіпСервіс?

Абсолютно не важливо, ви займаєтесь імпортом чи експортом, УкрВіпСервіс доставить ваш товар в будь-який куточок України та за її межі. Пропонуємо морське перевезення контейнерами, залізничним  або автомобільним. Вантажоперевезення – одна з послуг, яку ми можемо надати вам.

Також наші фахівці:

 • супроводжують товар на кожному етапі транспортування;
 • допомагають зібрати супровідні документи;
 • оформляють на митниці Києва та інших містах України.

Залишайте вашу заявку на сайті, і наші фахівці допоможуть вам у вирішенні навіть найскладніших запитань. 

Зацікавлені у співпраці? Телефонуйте нам: (044) 303-93-73

або надішліть нам запит через форму


Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

Зателефонуйте нам і ми зробимо прорахунок для Вас безкоштовно:(044) 303-93-73

Також Ви можете відправити

ЗАЯВКУ