Якщо ви ведете зовнішньоекономічну діяльність або тільки плануєте зайнятися імпортом або експортом товару, то напевно знаєте про те, які документи вам для цього знадобляться.


Санітарно-епідеміологічний висновок - одне з найважливіших. Відсутність документа від СЕС тягне за собою, як мінімум, адміністративне покарання у вигляді штрафу.

Закон забороняє використання і продаж низки товарів, які не пройшли попередню експертизу без позитивного результату. Кожен власник бізнесу розуміє ступінь відповідальності, яку несе, але і кожен знає скільки часу та людських ресурсів потрібно витратити, щоб отримати необхідні сертифікати.

заключение сэс киев фото

Професіоналізм і якість послуг

Отже, ви розмитнили вантаж, а для подальшої реалізації товарів необхідне висновок СЕС. Як отримати його без втрат часу і коштів?

Потрібно знати:

  • В яких випадках знадобиться висновок і на які групи товарів.
  • Який пакет документів потрібен для отримання сертифікатів.
  • Терміни лабораторних досліджень та проходження експертизи.
  • Вартість всієї процедури і висновку (залежить від виду продукції і терміну дії документа).

На ці та багато інших питань можна відповісти знаючи, про який конкретно товар йде мова, а також покладаючись на Закони України та вимоги до стандартів. Знадобиться і чимало знань в цій галузі. Тому власники бізнесу звертаються за послугою отримання висновку СЕС в компанії, які на цьому спеціалізуються. Це простіше, надійніше і в рази швидше.

Із УкрВіпСервіс простіше і надійніше

Щоб подолати всі труднощі, пов'язані із санітарно-епідеміологічним оформленням, стати більш компетентним у питаннях зовнішньоекономічної діяльності, вам потрібен досвідчений партнер і помічник. Багаторічний досвід дозволяє нам якісно проводити операції під ключ і надавати допомогу в оформленні документів будь-якої складності (в тому числі і в СЕС).

У компанії УкрВіпСервіс ви отримаєте розгорнуту консультацію з найважливіших питань, а також ми допоможемо:

  • в подачі заявки і контролі її обробки;
  • в сертифікації і безперешкодному оформленні документів в СЕС;
  • в проходженні митного контролю
  • в оформленні всіх супутніх документів;
  • заощадити ваш час;
  • скоротити витрати через банальну затримки вантажу.

З якими різновидами вантажів ми працюємо?

Будь-які товари, що підлягають сертифікації, від споживчих продуктів до електроніки, промислового і механічного устаткування.
Санітарно-епідеміологічний висновок ви отримаєте без довгих очікувань, відповідно до закону. Ми зобов'язуємося проконтролювати хід експертизи, в результаті якої і видається документ, що підтверджує відповідність імпортного товару.

Чому вам варто звернутися в УкрВіпСервіс?

Якщо ви хоч раз стикалися з оформленням паперів в СЕС або заходами, пов'язаними з розмитненням вантажу, то ви з радістю зверніться до перевіреного митного брокера і замовте рішення цих непростих питань. У цій сфері цінність послуги брокера в рази перевершує її вартість.

Компанія УкрВіпСервіс, розташована в Києві, надає допомогу своїм клієнтам у всіх містах України. Не важливо, займаєтеся ви зовнішньоекономічною діяльністю в Одесі або в будь-якому іншому місті, ви можете замовити послугу в УкрВіпСервіс.

Виключимо непотрібні клопоти, пов'язані з отриманням висновку СЕС, позбавимо вас від стресу спілкування з державними інстанціями і чиновниками. Запобіжимо затримку вашого товару на митних пунктах.

Наші співробітники, завдяки напрацьованим процесам, безболісно впораються з будь-якими завданнями і бездоганно проведуть операцію по заключенню сес. А ви зможете зайнятися іншими, не менш важливими для вашого бізнесу, справами.

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК