Доставку малогабаритного комерційного вантажу можна здійснювати за прийнятною вартістю. Послуга перевезення збірних вантажів дозволяє платити лише за місце, яке займає ваш товар в контейнері. Компанія УкрВіпСервіс бере процес на себе, а також піклується про цілісність, збереження та своєчасність.
Потрібно перевезти збірні вантажі? Ми готові прийти на допомогу!


Збірні вантажоперевезення

Мета збірних вантажоперевезень – знизити вартість транспортування та зробити міжнародні перевезення доступнішими для малого бізнесу. Хоча б тому, що не кожна компанія має склади або такий рівень товарообігу, який дозволяє замовляти великі партії товару.

Міжнародні збірні вантажоперевезення – це:

 • транспортування товарів різних власників в одному контейнері;
 • комплектація вантажів схожих за типом і класифікацією;
 • збір або зберігання на консолідованому складі;
 • відправка єдиним транспортом – авто, авіа, морським або ж/д;
 • митне очищення та розформування партій;
 • доставка до кінцевого пункту.

Зрозуміло, тривалість такого процесу може бути більш тривалою, ніж стандартне контейнерне вантажоперевезення. Однак, коли партія невелика, то питання оптимізації бюджету на доставку для багатьох власників залишається в пріоритеті.

Збірні вантажі перевозять з Європи, США, Канади, Китаю та інших країн. Головне – довіряти ненадійному провіднику у сфері логістичних та митно-брокерських послуг. Якщо ви все ще не знаєте, де замовити міжнародне вантажоперевезення, то зверніться в УкрВіпСервіс. Отримайте консультацію та дізнайтеся, який тип транспортування буде для вас найбільш прийнятним і доступним за вартістю.

Професіоналізм і якість послуг, що надаються

Вартість доставки складається з багатьох нюансів. Щоб не платити завищену ціну, потрібно передбачити:

 • грамотний логістичний маршрут;
 • відповідний транспорт;
 • необхідний пакет документів;
 • процедури на митниці.

Якщо ви звертаєтеся в УкрВіпСервіс, то можете бути впевнені в надійності всіх нюансів і операцій. Не перший рік працюємо з надійними, перевіреними контрагентами, тому надаємо будь-який вид транспорту для міжнародних відправлень.

Доставка здійснюється авіа, автомобілем, ж/д або морем – визначається в залежності від дальності відстані, термінів та інших нюансів.

Морем, як правило, перевозять великовагові вантажі. Морська доставка здійснюється з США, Китаю, Канади та навіть деяких країн Європи. Перевага – порівняно прийнятна вартість. Однак, замовляючи перевезення морем, не варто розраховувати на високу швидкість. А ось перевезти насипні, наливні та навіть небезпечні вантажі – цілком можливо. Збірні комерційні вантажі також часто перевозяться саме морем. До цього розташовують оптимальні тарифи та порти в Одесі.

Авіа – найшвидший, але дорогий спосіб транспортування. У випадку з авіаційними перевезеннями ціна виправдовується оперативністю. Коли товар вимагає термінової доставки, будь то продукти харчування або медикаментозні препарати, то авіа транспортування – оптимальний варіант. Також літаком доставляють тендітні та особливі товари.

Авто – часто використовується для доставки з ближнього зарубіжжя. Тентовані фури допускають перевезення вагою до 22 тонн. Мікроавтобуси, зрозуміло, менше. Перевозити збірні вантажі з допомогою авто – економічно і зручно, коли мова про найближчих країнах Європи.

Ж/д – ще один вид сухопутної відправки збірних вантажів. Багато підприємців перевозять імпорт і експорт ж/д складами. Крім збірних, залізничне транспортування – оптимальний варіант для великих партій небезпечних, сипучих, наливних і навіть горючих вантажів.

Напевно у вас виникло закономірне питання: який транспорт вибрати? Покладіться в цьому питанні на професіоналів. Логісти УкрВіпСервіс добирають необхідний, орієнтуючись на відстань, кінцевий пункт доставки, бажані терміни та оптимальну вартість.

доставка сборных грузов фото

Вигідне здійснення послуг від УкрВіпСервіс

Щоб організувати перевезення збірного вантажу, недостатньо лише скласти маршрут і підібрати транспорт. Необхідно передбачити ряд інших нюансів. Не менш важливо заздалегідь подбати про пакет документів, щоб не допустити простою на митниці. Далі, проконтролювати пересування товару на різних етапах. Зрозуміло, митне оформлення краще довірити професіоналам.

Виходить, що для міжнародного вантажоперевезення потрібен цілий штат фахівців, який маленьким і середнім компаніям наймати просто недоцільно? Зовсім ні!

УкрВіпСервіс надає комплексні та спеціальні послуги. У нас ви отримуєте консультацію юристів, митних брокерів, логістів. А якщо доручаєте процес нашим фахівцям під ключ, то можете бути спокійні за пересування та збереження товару.

Фахівці УкрВіпСервіс:

 • перевозять будь-які комерційні вантажі в рамках закону;
 • допомагають зібрати та отримати необхідну документацію;
 • складають маршрут і надають транспорт;
 • формують партії товарів і відправляють на консолідований склад;
 • супроводжують на кожному етапі пересування;
 • страхують, оформляють товар на митниці.

Умови співпраці не стануть для вас несподіванкою. Договір і прописані в ньому пункти чіткі та зрозумілі.

Наша компанія знаходиться в Києві. Однак послугами УкрВіпСервіс ви можете скористатися у всіх містах України. Відправляємо та отримуємо міжнародні вантажі з будь-яких куточків світу. Звертайтеся! 

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...