Доставка збірних вантажів по світу

Розрахувати доставку


Збірні вантажі – товари, що знаходяться в одному контейнері, де розподілені партії від різних відправників-замовників. Це вигідний спосіб доставки, у результаті якого всі витрати рівномірно розподіляються між замовниками, чиї товари перебувають у контейнері.

Представлений варіант перевезення популярний для різних компаній, які рідко чи часто відправляють невеликі вантажі до будь-якої точки на карті світу. Таким чином, не потрібно платити за весь контейнер, а лише за те місце, яке займає товар замовника.


Як здійснюється перевезення збірних вантажів

Доставка збірних вантажів – складна процедура, безпосередньо пов'язана з організаційними, технічними моментами. Потрібно приділити увагу процесу оформлення документів для відправки товарів до країн Європи та інших країн світу.

Спеціалісти логістичної компанії УкрВіпСервіс доставляють лише комерційні вантажі від 100 кг, гарантуючи:

склад фото Наявність консолідаційних складів у різних країнах світу, які підготовлені до роботи.

разрешительные документы фото Правильне оформлення всього пакету документів, щоб невеликі вантажі безперешкодно пройшли кордон, виключаючи ймовірність затримок.

Кваліфіковану допомогу досвідчених спеціалістів, які відповідають за процес правильного формування різних партій товару, їх маркування та інше.

Відправлення товарів здійснюється після того, як буде укомплектований кожен із контейнерів, які є в конкретному транспортному засобі.

доставка сборных грузов фото

У чому основні переваги доставки збірного вантажу

Послуга доставки збірних вантажів вважається досить затребуваною та популярною, як для відправників, так і для перевізника. Відправник зможе заощадити власні кошти та сплатити за виділене місце у контейнері, а перевізник зможе за один раз транспортувати величезну кількість вантажу від різних клієнтів.

Економія коштів становить близько 30-40% від загальної вартості організованого перевезення невеликих вантажів. Клієнтам такий спосіб доставки особливо подобається через організацію перевезення товарів «від дверей до дверей», що дуже зручно.

Механізм доставки збірних вантажів від нашої компанії

Спеціалісти компанії УкрВіпСервіс виконують регулярні міжнародні перевезення невеликих вантажів, дотримуючись необхідної послідовності дій:

Насамперед відбувається доставка вантажу на консолідаційний склад.

Всі вантажі проходять відповідні перевірки, маркування, щоб сформувати контейнер, дотримуючись певного товарного сусідства.

Оформлення всіх документів для відправки товару за кордон (враховуються закони країни, до якої відбувається доставка).

Перевезення вантажу за вказаною замовником адресою (доставка «від дверей до дверей»).

За рахунок продуманої схеми транспортування збірних вантажів вдається дотримуватися зазначених термінів, виконуючи поставлене завдання.

Збірні вантажі з Європи

Товарообіг між українськими бізнесменами та підприємцями з європейських країн виходить на новий рівень. Це означає, що виникає потреба у регулярному перевезенні невеликих партій товарів. Наша компанія має одразу кілька організованих консолідаційних складських приміщень, розташованих у різних країнах Європи. Все це дозволяє нам грамотно формувати збірні вантажі з огляду на побажання кожного відправника.

Крім того, ми звертаємо увагу на передбачувані терміни відправлення, на індивідуальні побажання отримувача. В результаті нам вдається пропонувати популярні послуги, виконуючи всі роботи на найвищому рівні.

Збірні вантажі з Китаю

Не менш затребуваними є й перевезення до країн Азії, серед яких для українського бізнесу особливо важливим вважається Китай. Перевезення невеликих вантажів в одному контейнері здійснюється за вже перевіреною схемою підготовки та продуманим маршрутом.

Не менш важливим аспектом у процесі підготовки є правильно виконана комплектація всіх товарів з огляду на їх особливості, характеристики та властивості. Завдяки багаторічному досвіду у сфері логістики та перевезень наші спеціалісти точно знають, які групи товарів можна транспортувати в одному контейнері, враховуючи рівень вологості, температуру та інші не менш важливі умови.

 

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...