Доставка збірних вантажів по світу

Розрахувати доставку


Збірні вантажі (LCL – Less than Container Load) – це товари, зібрані в один контейнер, що є невеликими партіями від різних відправників. У результаті всі витрати рівномірно розподіляються між кількома клієнтами, чиї товари перебувають у одному контейнері.
 
Це особливо вигідна пропозиція для тих, хто рідко чи часто відправляє невеликі партії світом. Таким чином, немає необхідності платити за весь контейнер. Головна особливість доставки збірних вантажів у тому, що клієнт платить лише за вільне місце у контейнері, яке займає виключно його товар.


Як здійснюється перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів в організаційних та технічних моментах вважається досить складним та відповідальним процесом у порівнянні зі звичайними варіантами вантажоперевезень. Це пов'язано з особливостями оформлення документів з Європи до інших регіонів на карті.

Щоб доставити збірний вантаж за вказаною адресою, слід заручитись підтримкою спеціалістів логістичної компанії УкрВіпСервіс, яка забезпечує наступне:

склад фото Наявність підготовлених консолідаційних складських приміщень у конкретних країнах, куди здійснюється перевезення.

разрешительные документы фото Грамотне оформлення та підготовку всієї необхідної документації для оперативного проходження кордонів без будь-яких проблем та затримок.

Кваліфіковану допомогу професіоналів, які допоможуть правильно сформувати партії товарів, промаркувати їх та надіслати в одному напрямку.

Процес відправлення здійснюється після того, як повністю укомплектовано певний транспортний засіб.

доставка сборных грузов фото

У чому основні переваги доставки збірного вантажу

LCL перевезення – це затребувана послуга, яка дозволяє суттєво заощаджувати і відправнику, і компанії-перевізнику. Перший заощаджує гроші за оплату вільного місця в контейнері, а другий – отримує можливість за один раз транспортувати якнайбільше продукції, сировини та інших товарів. Крім того, перевізник зможе оптимізувати час доставки, оскільки можна одразу перекласти всі партії товарів.

При цьому економія може змінюватись в межах 30-40% від загальної вартості всієї поїздки. Клієнти часто обирають цей спосіб доставки, оскільки є можливість перевозити товари від дверей до дверей.

Механізм доставки збірних вантажів від нашої компанії

Міжнародна доставка збірних вантажів від нашої компанії УкрВіпСервіс здійснюється за дотримання певної послідовності деяких етапів:
Вантаж доставляється на консолідаційний склад.
Здійснюється перевірка та обробка вантажів, формується контейнер або спеціальна вантажна машина.
Відбувається оформлення супровідної документації.
Надсилання вантажу за адресою до замовника.

Завдяки точній послідовності разом зі злагодженою роботою команди спеціалістів, вдається вчасно доставити LCL вантаж кінцевому споживачеві.

Збірні вантажі з Європи

Перевезення збірних вантажів із Європи є досить популярною послугою, оскільки останнім часом поступово збільшується товарообіг між українськими підприємцями та бізнесменами з ЄС. Наша компанія має кілька підготовлених консолідаційних складів у різних країнах Європи, що дозволяє успішно формувати збірні партії товарів.

У процесі виконання всіх завдань ми враховуємо індивідуальні побажання кожного замовника – і відправника, і одержувача, дотримуючись точно встановлених термінів постачання.

Збірні вантажі з Китаю

Країни Азії також займають лідируючі позиції серед відомих бізнес-партнерів для України. Міжнародні перевезення збірних вантажів здійснюються за спеціальним організованим та ретельно продуманим маршрутом, завдяки якому вдається догодити клієнту за термінами доставки та ціною в цілому.

Особливу увагу наша команда фахівців привертає до грамотної комплектації товарів з урахуванням їх характеристик. Ми точно знаємо, які групи товарів можуть перебувати в одному контейнері та успішно транспортуватися за дотримання конкретних умов (температурні показники, рівень вологості).

Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...