Організація зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) вимагає чималих знань. Це й мінливе законодавство і світові тенденції ринку, логістика та багато іншого. Під час процесу виникає безліч питань. Адже для ведення ЗЕД одних теоретичних знань не завжди достатньо. У більшості випадків знадобиться допомога фахівців з досвідом. Для цих цілей логістичні компанії і надають послуги консалтингу.


ЗЕД оператор – кваліфікований спеціаліст, готовий взяти на себе повну відповідальність за те, що стосується виконання всіх необхідних завдань, операцій для організації та подальшого проведення зовнішньоторговельного правочину. Наша компанія УкрВіпСервіс надає власну допомогу всім учасникам сучасного ринку, які з певних причин не мають можливості особисто брати участь у процесі ведення ЗЕД.

Таким чином, менеджер ЗЕД повністю замінює клієнта, беручи на себе всю відповідальність, ризики та всілякі проблеми. При цьому основним клієнтом такого менеджера може стати не лише приватна особа, а й повноцінна фірма.

ЗЕД оператор: штатний відділ чи компанія-аутсорсер?

Головною перевагою співпраці з менеджером відділу ЗЕД нашої компанії є те, що не потрібно витрачати кошти на організацію власного штату фахівців. Усі митні операції рекомендується повністю передати на аутсорсинг.

У результаті клієнт не відволікається на вирішення інших питань і займається активним розвитком власного бізнесу.

аккредитация на таможне фото

Передача повноважень з транспортування та митного оформлення вантажу

Щоб скористатися послугами менеджера ЗЕД, фірма-замовник, яка є повноцінним учасником ЗЕД, проходить кілька етапів співпраці з нашою компанією:

 1. Відбувається підписання договору співробітництва.
 2. Ми, як експедитори, надаємо замовнику послуги з транспортування, швидкого проходження митного контролю та інше.

При цьому клієнт самостійно підписує зовнішньоторговельний контракт і буде зобов'язаний виконувати всі правила та зобов'язання, зазначені в цьому документі.

Передача задач імпортера

Наша компанія УкрВіпСервіс підписує необхідний зовнішньоторговельний контракт із іноземними постачальниками. Надалі, згідно з цим договором, і буде здійснюватись весь процес постачання товару, надання послуг оператора ЗЕД.

Ми відповідаємо не лише за дотримання всіх термінів та інших умов щодо своєчасної доставки вантажу, але й також займаємося обов'язковим митним оформленням з огляду на особливості такого вантажу. Після цього клієнт має підписати з нашим спеціалістом договір купівлі-продажу та отримати товар, який вже успішно пройшов митне очищення.

Заходи, передбачені у межах даної схеми

Скориставшись послугами менеджера із закупівель ЗЕД, важливо ознайомитися з усіма актуальними процесами у цій сфері діяльності:

 • проведення всіх необхідних оплат;
 • підготовка до підписання зовнішньоекономічного договору про поставки товару;
 • вибір найбільш підходящої та робочої схеми для майбутньої логістики;
 • розрахунок вартості постачання товару, планування всіх графіків проведення платежів;
 • погодження всіх нюансів щодо відвантаження товарів з фірмами-постачальниками;
 • вирішення організаційних питань, пов'язаних із транспортуванням товару та інше.

Додаткові можливості доступні клієнту в державі експортера

Менеджер з логістики та ЗЕД знайомить клієнта з такими можливостями та особливими перевагами співпраці:

 • кваліфікована допомога під час пошуку постачальників за кордоном;
 • контроль виконання вантажних робіт;
 • проведення ретельної комплексної перевірки контрагентів з-за кордону на благонадійність;
 • перевірка товарів на якість;
 • допомога в оформленні всіх необхідних супровідних документів;
 • атестація для компаній-виробників із-за кордону.

Позитивні сторони послуг ЗЕД аутсорсингу

Скориставшись кваліфікованою допомогою досвідченого менеджера з продажу ЗЕД, вдається укласти необхідний зовнішньоторговельний контракт із виробниками та постачальниками, які перебувають за межами України. За наявності прямого договору кожен замовник повністю захищений від різних податкових перевірок.

В результаті ви можете бути впевненими в тому, що вам вдається повністю контролювати одну з найважливіших частин бізнесу, яка безпосередньо пов'язана із зовнішньоторговельними процедурами. При цьому один фахівець допоможе замовнику вирішити широкий список важливих завдань.


Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК