Організація зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) вимагає чималих знань. Це й мінливе законодавство і світові тенденції ринку, логістика та багато іншого. Під час процесу виникає безліч питань. Адже для ведення ЗЕД одних теоретичних знань не завжди достатньо. У більшості випадків знадобиться допомога фахівців з досвідом. Для цих цілей логістичні компанії і надають послуги консалтингу.


Консалтинг ЗЕД – що він собою являє? Щоб власники компаній не витрачали час і кошти даремно, їм потрібна допомога і супровід на деяких етапах ЗЕД. Саме тому компанія УкрВіпСервіс займається не тільки оформленням і доставкою вантажів. Ми надаємо послуги консалтингу.

Консалтинг / Аутсорсинг від компанії УкрВіпСервіс

Навіть якщо ви володієте інформацією про перевезення, то це ще не означає, що впоратися з процесом буде легко.

Чому?

 • Різні вантажі мають свою класифікацію.
 • Деякі з них вимагають цілу низку дозвільної документації.
 • Процес оформлення і доставки небезпечних вантажів відрізняється від інших груп товарів.
 • За новим законом уповноважені оператори ЗЕД мають пільгові умови проходження митниці. Це виключає переплати за простої вантажу.

До речі, з останньої причини все частіше процедура перевезення передається на аутсорсинг компаніям, які на цьому спеціалізуються.

Що значить консалтинг в УкрВіпСервіс?

 1. В нашій компанії ви отримаєте повну консультацію щодо основних правил ЗЕД та митного кодексу.
 2. Ми відповімо на питання щодо дозвільних і супровідних документів.
 3. Розрахуємо оптимальний маршрут і запропонуємо транспортні засоби. Відповідно до місця призначення і вимогам вашого товару до транспортування.
 4. Якщо у вас виникнуть питання з митного оформлення або валютних операцій, то ми також на них відповімо.

ЗЕД консалтинг в УкрВіпСервіс – це гарантія дотриманням всіх норм і законів, і, відповідно, високого результату.

Дійсно, розмитнення вантажів вимагає чималих знань: митного і податкового законодавства, а також досвіду транспортування і декларування товару. Щоб убезпечити свій вантаж, ви можете замовити послугу аутсорсингу в УкрВіпСервіс. Тоді всі процедури ми візьмемо під свій контроль і відрегулюємо процеси ЗЕД.

Чому вам варто замовити послуги аутсорсингу ЗЕД в УкрВіпСервіс?

Аутсорсинг з нашою компанією – дозволить вам займатися не менш важливими бізнес-процесами, тому що оформлення вашого вантажу і супутні заходи ми візьмемо на себе.

ЗЕД аутсорсинг з УкрВіпСервіс це:

 • збір і заповнення документів під нашим контролем;
 • чіткий логістичний маршрут в будь-який куточок світу;
 • експедирування вашого вантажу на кожному етапі;
 • процедури на митниці ми беремо на себе;
 • доставка не тільки по Києву, а й в будь-який населений пункт України.

Якщо ваш вантаж прибуває в порт Одеси, то ми також приймаємо його, займаємось оформленням і відправляємо до кінцевого пункту іншим транспортом. Тобто організовуємо мультимодальне, змішане перевезення, за участю 2-3 видів транспорту.

Аутсорсинг ЗЕД з УкрВіпСервіс – це гарантія успішної зовнішньоекономічної угоди. Ми займаємося не тільки імпортом, але й експортом. Доставимо товар з будь-якої точки світу в Україну. Вартість послуги повністю виправдовує якість. Ваш товар буде доставлений точно у термін та без пошкоджень.

Все, що вам потрібно – це зателефонувати нам або залишити заявку на сайті.


Також Вас можуть зацікавити такі послуги:

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ВІДПРАВИТИ

ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК